Menu [hide]

Članki help edit template

poglej članke
Najdi
Naslov Tip Datum objave Avtor Reads
Poletna šola v Bo... Article Fri 20.04.18 [18:05 UTC] Luka Repanšek 130
Nagrada Article Fri 13.04.18 [10:08 UTC] Ana Mehle 137
Izpiti iz zgodovi... Article Wed 04.04.18 [08:28 UTC] Ana Mehle 137
Obvestilo Article Tue 03.04.18 [09:42 UTC] Ana Mehle 135
Obvestilo Article Tue 03.04.18 [08:25 UTC] Ana Mehle 140
Uvod v sodobno li... Article Wed 14.03.18 [10:12 UTC] Luka Repanšek 199
Obvestilo Article Tue 13.03.18 [08:29 UTC] Ana Mehle 215
Predavanje dr. Ki... Article Thu 01.03.18 [07:26 UTC] Luka Repanšek 224
Obvestilo Article Wed 28.02.18 [13:57 UTC] Ana Mehle 217
Kaj lahko izlušči... Article Mon 26.02.18 [10:05 UTC] Ana Mehle 216
Jezikovne tehnolo... Article Mon 26.02.18 [07:00 UTC] Ana Mehle 230
Obvestilo Article Fri 16.02.18 [07:21 UTC] Ana Mehle 253
Odpoved govorilni... Article Tue 13.02.18 [12:56 UTC] Ana Mehle 491
Obvestili Article Tue 13.02.18 [12:55 UTC] Ana Mehle 189
Odprtost knjižnic... Article Wed 14.02.18 [10:05 UTC] Ana Mehle 207
Začetek predavanj... Article Wed 14.02.18 [10:03 UTC] Ana Mehle 219
Onemogočena upora... Article Tue 30.01.18 [07:10 UTC] Ana Mehle 182
Izpit SJ2 Uporabn... Article Mon 22.01.18 [08:25 UTC] Ana Mehle 199
Rusko-ukrajinske ... Article Mon 15.01.18 [08:26 UTC] Ana Mehle 246
Izpiti pri akad. ... Article Mon 08.01.18 [08:33 UTC] Ana Mehle 207
Informativni dan Article Sun 04.02.18 [11:59 UTC] Sašo Živanovič 229
Ta veseli decembe... Article Thu 14.12.17 [11:42 UTC] Ana Mehle 294
Frigijska zgodovi... Article Wed 13.12.17 [08:25 UTC] Luka Repanšek 279
Obvestilo - Annou... Article Mon 11.12.17 [13:25 UTC] Ana Mehle 265
Udeležencem mojih... Article Mon 11.12.17 [09:21 UTC] Ana Mehle 203

[prejšnja]  Stran: 2/48  [naslednja]
Facebook
Spletno stran poganja Tikiwiki Spletno stran poganja PHP Spletno stran poganja Smarty Spletno stran poganja ADOdb Made with CSS Spletno stran poganja RDF
rss Članki
Spletno stran poganja Tikiwiki CMS/Groupware