Pričetek predavanj pri predmetu »Jezikovne in spletne tehnologije« v zimskem semestru 2017/18
• Prvo predavanje (informativni sestanek) pri predmetu Jezikovne in spletne tehnologije bo v torek 10. oktobra 2017, s pričetkom ob 17:00, na Fakulteti za elektrotehniko, Tržaška cesta 25 v prostoru Laboratorij za umetno zaznavanje, sisteme in kibernetiko (LUKS učilnica) oznaka prostora AN204. Laboratorij se nahaja v drugem nadstropju glavne zgradbe (od vhoda na levo po stopnišču).
• Na sestanku bomo določili urnik izvajanj predavanj in vaj ter predstavili tematiko kakor tudi študijske obveznosti študentov pri predmetu.
Če se sestanka ne morete udeležiti, se lahko o poteku predavanj pozanimate tudi po elektronski pošti na naslov france.mihelic@fe.uni-lj.si,
med govorilnimi urami (sreda 13:30 - 14:15, Fakulteta za elektrotehniko, kabinet BN207, II. nadstropje prizidek),
ali po telefonu št. 01 4768 841.
Informacije v zvezi s programom in izvajanjem premeta so dostopne na internetnem naslovu http://luks.fe.uni-lj.si/nluks/studij/predmeti/jezikovne-in-spletne-tehnologije/ .
15. 9. 2017 prof. France Mihelič